Ga naar de content

Het Zwijsenkoor bestaat 50 jaar

Het Zwijsenkoor is een koor voor mensen met een beperking. Het hoort bij zorginstelling Amarant. Dit jaar bestaat het koor 50 jaar. Al die tijd zingen de leden samen en voelen ze zich verbonden. Sommige leden zijn al meer dan 35 jaar bij het koor.

Het Zwijsenkoor

Van oprichting tot nu

Het koor begon in 1975. Pastor Jac Vos wilde dat bewoners van de instelling samen met kerkgangers konden zingen. Zo ontstond het Zwijsenkoor, genoemd naar Joannes Zwijsen, een vroegere pastor en bisschop van Den Bosch.

Elke dinsdagavond repeteert het koor. Een groep van 11 vrijwilligers helpt daarbij. Toos Donders is al 45 jaar dirigente en pianiste van het koor. Ze zorgt samen met andere muzikanten voor een fijne sfeer.

Elke maand geeft het koor op zaterdagavond een viering in de Plaza van het Hooge Veer, Bredaseweg 375. Dit is een geliefde traditie geworden.

Op zondag 11 mei vierde het koor zijn jubileum met een speciale kerkdienst in de Lucaskerk, Lage Witsiebaan 91 in Tilburg.

Wij houden van duidelijkheid

In 3 stappen naar onze zorg

1

Aanmelden

Vul het aanmeldformulier in. Heb je vragen? Bel ons tussen 8.00 en 17.00 uur via 088 – 611 99 55.

2

Contact

Wij sturen jouw aanmelding door naar de juiste zorgbemiddelaar en we nemen contact met je op.

3

Ondersteuning

De zorgbemiddelaar helpt je met het vinden van de juiste ondersteuning. De zorgbemiddelaar is jouw aanspreekpunt.