Ga naar de content

Digitaal designer – Office Assist

Wij zijn een dynamische plek voor deelnemers met autisme en een normaal begaafd intelligentie niveau. Wij bieden je individuele opdrachten en/of vrijblijvende taken aan in digitaal ontwerp en design.

Wat je bij ons kunt doen

Bij ons kun je jouw eigen vaardigheden in Photoshop, InDesign en/of Illustrator omzetten in het verwerken van opdrachten voor zowel interne als externe opdrachtgevers. Je kunt denken aan het ontwerpen van flyers, poster, social media content en verwante vragen. Dit alles binnen een kantoorsetting.

Wil je meer weten?

Wil je meer informatie of je aanmelden? Neem dan contact op met Zorgbemiddeling via 088- 6119955. Ben je al in zorg bij Amarant? Dan kan jij je aanmelden via jouw begeleider. Op sommige locaties kan je eerst gaan kijken. Vraag aan Zorgbemiddeling of je een afspraak kan maken.

Wij houden van duidelijkheid

In 3 stappen naar onze zorg

1

Aanmelden

Vul het aanmeldformulier in. Heb je vragen? Bel ons tussen 8.00 en 17.00 uur via 088 – 611 99 55.

2

Contact

Wij sturen jouw aanmelding door naar de juiste zorgbemiddelaar en we nemen contact met je op.

3

Ondersteuning

De zorgbemiddelaar helpt je met het vinden van de juiste ondersteuning. De zorgbemiddelaar is jouw aanspreekpunt.